ŠVIETIMUI IR VERSLUI

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

Nes mes užtikriname naujos kartos mokymus, paremtus naujausiais mokslo atradimais ir holistiniu požiūriu į žmogų!

Nes mes siekiame individualizuoto požiūrio į kiekvieną besimokantįjį!

Nes mokantis pas mus kyla (savi)motyvacija veikti!

Nes mūsų mokymus galima pritaikyti bet kurioje veiklos ar gyvenimo srityje!

Mūsų mokymų metu pateikiama medžiaga ir taikomi metodai leidžia geriau įsisąmoninti smegenyse vykstančius procesus.

Novatoriški mokymo(si) metodai yra pagrįsti naujausiais mokslo atradimais neurolingvistinio programavimo, smegenų plastiškumo, kvantinės fizikos ir kitose pažangiose mokslo srityse.

Mokymų metu dirbama su ribojančiais pasąmonės įsitikinimais, vidiniais blokais ir programomis. Mokymai organizuojami taip, kad pokytis įvyktų, pirmiausia, besimokančiojo mąstyme. Pakeitus mąstymą, lengviau galime įnešti pokytį ir į savo darbinę aplinką ar bet kurią kitą gyvenimo sritį.

Išmoktos naujausios neurolingvistinio programavimo ir kitos technikos padeda sąmoningai koncentruoti dėmesį į reikiamą tikslą, nukreipti savo vidinę energiją norima linkme, ugdyti kūrybinį mąstymą, problemų sprendimo gebėjimus, lyderystės įgūdžius, motyvuoti save ir kitus, ramiai priimti ar įnešti norimus pokyčius gyvenime, geriau realizuoti save ne tik darbinėje, bet ir kasdienėje veikloje.

Šių novatoriškų metodų taikymui amžiaus ribų nėra, todėl mūsų mokymai tinkami ir programos pritaikomos bet kokioms amžiaus grupėms nuo 18+ iki tol, kol turite noro mokytis.

Visa programoje numatyta medžiaga yra derinama su užsakančiąja institucija, įstaiga ar įmone, pritaikoma konkretiems asmeniniams poreikiams.